Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Jak probíhá spolupráce v oblasti financování (nejen) bydlení?

1.krok – úvodní konzultace
Základní informace o vás a vašem případu s vámi v rámci úspory času proberu po telefonu, případně po emailu. Probereme vaše plány, představy a možnosti, rozebereme, jak některé věci fungují. 

2.krok - analýza vaší situace a hledání možností
Po posouzení vaší bonity (příjmy a výdaje) se snažím najít optimální řešení vašeho případu dle metodik jednotlivých bank a stavebních spořitelen, s ohledem na vaše plány a specifika.

3. krok – příprava kalkulací
Připravím  nabídku odpovídající vašim požadavkům a zohledňující všechny okolnosti (účel hypotéky, uznávání příjmů, apod.)

4. krok – konzultace doporučených řešení
Probereme spolu doporučené varianty, jejich pro i proti, podmínky bank,  zodpovím vaše dotazy. Bude-li některá z nabídek odpovídat vaším požadavkům, domluvíme se na realizaci.

5. krok – vyřízení žádosti o hypotéku/úvěr
Připravím žádost o úvěr, kterou spolu podepíšeme a podám ji do banky. Ta provede náhled do bankovní a nebankovních registrů (prescoring) a vyhodnotí, zda je vše v pořádku a můžeme pokračovat.

6. krok – kompletace podkladů pro banku
Dáme dohromady dokumenty pro banku potřebné pro schválení – podklady k účelu, příjmům,  zástavě. Spolupracuji s realitním makléřem i odhadcem, hlídám dodržení lhůt i celý proces.

7. Krok – schválení hypotéky
Pokud je vše v pořádku a banka úvěr schválí, připraví smluvní dokumentaci, kterou po kontrole  spolu nebo v bance projdeme a podepíšeme.

8. Krok – čerpání hypotéky + podmínky po čerpání
Pro čerpání je potřeba splnit podmínky banky dle úvěrové smlouvy, stejně tak následné podmínky po čerpání, s tím vám jsem taktéž nápomocná.

I v průběhu trvání hypotéky jsem vám samozřejmě k dispozici, můžete se na mě obracet se svými dotazy, ať už ohledně mimořádných splátek, refinancování, jakékoliv změny podmínek, plánů apod. Nebo si jen budete potřebovat popovídat… 😉

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  • Byty
  • Domy
  • Komerční nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci